جستجو
Filters
بستن

آموزش‌های رایگان

سلام دوستان؛ در آموزش امروز قصد داریم با استفاده از حلقه گوشواره و چند رنگ منجوق سایز 2 میلی‌متر، طریقه ساخت یک جفت گوشواره زیبا را به شما آموزش دهیم.

آموزش زیورآلات
عروسک سازی
آموزش روبان دوزی
آموزش کچه دوزی
آموزش چرم دوزی
آموزش زیورآلات

در آموزش امروز قصد تکنیک جدیدی را در ساخت زیورآلات به شما آموزش دهیم. شما یک بند چرمی استوانه‌ای دارید که مایلید از آن به عنوان بند دستبند و یا گردنبند استفاده کنید. برای این‌کار باید در انتهای آن قفل نصب کنید. در این آموزش یاد می‌گیریم که چکونه با مفتول برنجبی انتهای بند چرمی را مهار کنیم تا بتوانیم قفل دستبند را به آن متصل نماییم.

آموزش زیورآلات

دوستان آموزش‌های قبلی روبان دوزی چطور بود؟ کوک‌های پایه آموزش داده را تمرین کردید؟ اگر آماده هستید امروز با یک کوک جدید به نام کوک ساتن در روبان دوزی آشنا خواهیم شد. قبلاً با این کوک در بخش آموزش گلدوزی آشنا شده‌ایم. کوک ساتن جزو کوک‌های پر کننده است و مثلاً در برگ‌ها و جاهایی که فضای طرح نیاز به پر شدن دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آموزش روبان دوزی

این سیزدهمین درس آموزش عروسک خمیری است. بدون هیج مقدمه‌ای به سراغ فیلم آموزشی این درس می‌رویم.

عروسک سازی

سلام دوستان هنرمند و هنردوست؛ اگر درس‌های کچه دوزی را تا اینجا دنبال کرده باشید حتماً متوجه شده‌اید که هنر کچه دوزی، بسیار لذت بخش و آرامش بخش است. در عین حال با کمی تمرین شما به مهارت‌های لازم خواهید رسید. ما سعی می‌کنیم روی پروژه‌های ساده و در عین حال زیبا و دوست داشتنی جلو برویم. امروز آموزش ساخت یک خرگوش کوچولوی زیبا را برای شما در نظر گرفتیم.

آموزش کچه دوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!