جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2014' 'مهر'

این نوع پیچ، تصویر آیینه‌ای پیچ راست می‌باشد، بنابراین به سمت چپ تمایل دارد. برای اجرای این پیچ، تعداد دونه‌هایی که سر خواهید انداخت، باید مضربی از 6 بعلاوه 2 باشد (یعنی، 8، 14، 20، 26 و الی آخر).
این الگوی پیچ پایه، روی 4 دونه بافته می‌شود و به سمت راست می‌پیچد. این نسخه، پیچ‌ها را با دو دونه بافت رو، از هم جدا می‌کند. اما شما می‌توانید متناسب با طرح خود، آن را تغییر دهید.
بافت این پاپوش بسیار آسان و راحت است. با بافت فقط هفت مربع می‌توانید یک پاپوش زیبا داشته باشید.
بافت پیچ خیلی ساده‌تر از آن است که به نظر می‌رسد. اگر شما بافت از زیر، بافت از رو، قرار دادن دونه‌ها روی یک میل دونه گیر، و شمارش دونه‌ها را بلد باشید، به راحتی می‌توانید بافت پیچ را انجام دهید. این کار با انتقال یک تعداد دونه به میل سوم، به نام میل پیچ و بافتن آن‌ها در یک ترتیب متفاوت انجام می‌گیرد. مثال‌های زیر، بافت پیچ روی 6 دونه را به تصویر کشیده‌اند بافت پیچ باید روی تعداد دونه‌های زوج (برای مثال، پیچ 4 دونه، پیچ 8 دونه، پیچ 10 دونه) اجرا شود. یک رَج پیچ، مطابق با الگوی ذیل، روی کار بافته می‌شود.
در این مقاله کوتاه، یک روش ساده و سریع برای کور کردن دانه‌ها در یک رج بافتنی را به شما آموزش می‌دهیم.
در این مقاله آموزشی در حوزه بافتنی، قصد داریم به شما آموزش بافت یک پلوور مردانه زیبا را آموزش دهیم که با این فصل سال تناسب دارد. پس بیایید با هم شروع کنیم.
این الگوی کشباف زیبا، به ژاکت کشباف زنانه، لبه‌های زیبایی می‌بخشد. البته این الگو، برای سرتاسر یک لباس نیز مناسب می‌باشد. برای ایجاد این الگو، باید تعداد دونه‌های شما، مضربی از 5 بعلاوه 2 ‌باشد.
این الگوی بافت نیز خیلی زیباست و طرفداران زیادی دارد. برای ایجاد این الگو، باید تعداد دونه‌های شما، مضربی از 3 بعلاوه 1 ‌باشد.
الگوی کشباف پیکه، بسیار زیباست و برای پلوور، ژاکت، جوراب، کلاه و ... مناسب می‌باشد. برای ایجاد این الگو، باید تعداد دونه‌های شما، مضربی از 10 دونه ‌باشد (10، 20، 30، 40 و ...).
این مدل بافت، به عنوان یک الگوی یکپارچه برای سرتاسر یک لباس، کاملاً مناسب می‌باشد. اما خاصیت کشسانی آن، به اندازه بافت کشباف ساده نیست. برای ایجاد این الگو، باید تعداد دونه‌های شما، مضربی از 4 بعلاوه 3 ‌باشد.
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!