جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2014' 'خرداد'

در ادامه قسمت اول، در این مقاله به روش ساخت چند طرح ساده از حلقه‌های زیبا با مهره‌های رنگی می‌پردازیم. البته این مقاله در حال تکمیل شدن می‌باشد و به تدریج سایر طرح‌های پیچیده‌تر و زیباتر به آن اضافه خواهد شد.
آموزش زیورآلات
در این مقاله قصد داریم روش ساخت 30 طرح متنوع از انگشتر که با مهره‌های رنگی زیبا ساخته می‌شوند را به شما آموزش دهیم.
آموزش زیورآلات
روان‌شناسان عقیده دارند که عزت نفس، که گاهی از آن به عنوان اعتماد بنفس یاد می‌شود ، عاملی مهم در کارآمدی شخصی و اجتماعی شدن و احساس رضایت افراد در زندگی است. در بسیاری ازموارد، شکست افراد به ناتوانی‌ها یا کمبود مهارت‌ها مربوط نیست، بلکه به عوامل روان شناختی و به خصوص عزت نفس بستگی دارد.
آزمون ترسیم آدمک یکی از آسان‌ترین ، عملی‌ترین وجهانی‌ترین آزمون‌های تصویری است. این آزمون به وسیله عده زیادی کد گذاری شده است که مهم‌ترین آن‌ها، کار خانم آمریکایی فلورانس گودیناف (Florence Goodenough) است که در سال 1920 در ایالت نیوجرسی آمریکا روی چهار هزار کودک، آن را آزمایش نمود . در فرانسه نیز دکتر فای (Fay)در این زمینه کار کرده است.
مهارت ابراز وجود از مهارت‌های اجتماعی مهمی است که اثرات آن در همه ابعاد زندگی مشهود است این پرسشنامه، ارزیابی کلی از میزان مهارت ابراز وجود به دست می‌دهد.
سوء استفاده، هر رفتاری است که به قصد ایجاد کنترل و انقیاد یک انسان دیگر انجام می‌گیرد و می‌تواند استفاده از ترس، توهین و تجاوز کلامی یا جسمی را شامل شود.
کلاه بچه گانه پسرانه و آموزش دوخت کلاه کودک، موضوع این مقاله آموزشی است. طرز دوخت این کلاه کودک زیبا، بسیار ساده و سریع است و به مهارت خاصی نیاز ندارد.
در این مقاله قصد داریم روش دوخت یک کلاه بچگانه، به نام کلاه گل لاله را به شما آموزش دهیم. کلاه گل لاله از دو نوع پارچه خز مخملی یا ابریشمی و خز مصنوعی تهیه می‌شود.
این یک شنل زیبا برای یک کودک با قد 80 سانتی متر می‌باشد. البته اندازه این شنل آزاد (free size) است.
والدین نباید تعیین کننده‌ی نوع و شیوه‌ی بازی باشند بلکه بهتر است شرایط سالم بازی را فراهم و خود به عنوان همبازی شرکت کنند و اجازه دهند تا قدرت خلاقه خود کودک، بازی را اداره کند.
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!