جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2014' 'مرداد'

این سبد پارچه‌ای، دایره شکل است و با مقدار کمی پارچه دوخته می‌شود. مناسب برای جلوی آینه و همچنین روی میز بچه‌هاست تا با بودنش سرو سامانی به وسایل ما بدهد. پس همین الان دست به کار شوید.
با توجه به نزدیک شدن فصل مهر، تصمیم گرفتیم چند مدل جامدادی را برای شما آموزش دهیم. این جامدادی فوق‌العاده ساده است که شما می‌توانید با توجه به سلیقه خود آن را تزئین کنید.
باز آمد بوی ماه مدرسه بوی بازی‌های راه مدرسه ماه مهر نزدیک است. دل تو دل بچه‌ها نیست. مخصوصاً کلاس اولی‌ها. بچه‌ها به فکر خرید لوازم مدرسه و آمادگی برای شروع یک سال تحصیلی جدید هستند. لذا ما فکر کردیم که وقت آن است تا آموزش‌هایی در مورد ساخت برخی لوازم التحریر زیبا را در دستور کار خود قرار دهیم. در این مقاله آموزشی قصد داریم به شما روش دوخت یک جامدادی زیبا را آموزش دهیم.
سگ کوچولوی ملوان، با کلاه زیبا و بلوز ملوانی راه راه خودش، آماده اولین سفر دریایی می‌شه. با اینکه خیلی ماجراجوست اما دل تو دلش نیست. اون برای این سفر پر مخاطره، فقط یک قایق کم داره. به هرحال بریم برای سفر، آمادش کنیم.
نمد دوزی , عروسک سازی
به چشمان دوخته شده به آسمان این خرگوش نگاه کنید؛ درست حدس زدید، اون یه کم خیالاتیه. دستاش رو به پشتش قلاب کرده، اون همش تو رویاهاش سیر می‌کنه. رنگ آبی روشن و فیروزه‌ای، به خوبی این شخصیت رو در ذهن تداعی می‌کنه. چشم‌های سبز درشتش، انگار داره با آدم حرف می‌زنه. این خرگوش کوچولو، جون می‌ده واسه میز کنار تخت در اتاق خواب. همونطور که شما خوابین، اون داره نگاتون می‌کنه. وای من که دیگه طاقت ندارم. بیاین با کمی نمد و نخ و سوزن و قیچی، به این خرگوش خیالاتی، واقعیت ببخشیم.
عروسک سازی , نمد دوزی
موش کوچولوی ما، با یه بستنی تو دستش و اون عینک‌ آفتابی بزرگ رو صورتش، آخر مد و فشن و قرتی بازیه. الان فقط به یه نیمکت برای دراز کشیدن، یه حوله و یه عالمه کرم ضد آفتاب برای گوش‌ها و دم حساسش نیاز داره. حالا اون آمادست تا شیرجه بره تو اشعه‌های خورشید. برو بریم.
نمد دوزی , عروسک سازی
این پاندا کوچولوی ما رو هر وقت ببینید یک شاخه از درخت بامبو تو دستشه. آخه اون عاشق این گیاهه. فکر نکنم که کسی باشه که این پاندای خوشگل رو دوست نداشته باشه. اگر این پاندا رو همرا با بقیه دوستاش کنار هم بذارین، یه مجموعه کامل از حیوون‌های دوست داشتنی رو کنار خودتون خواهین داشت. پس منتظر چی هستین. بیاین شروع کنیم.
نمد دوزی , عروسک سازی
بچه‌ها بازی با توپ را دوست دارند. شما می‌توانید با صرف زمانی کم و با هزینه‌ای اندک، یک توپ زیبا و بی خطر برای فرزند دلبندتان درست کنید. پس بیایید شروع کنید.
نمد دوزی , عروسک سازی
این گربه کوچک، یک نینجا است. برای انجام عملیات سری و پنهان، باید از لباس مشکی استفاده کند. اما لوازم جانبی لباس، از رنگ‌های روشن انتخاب شده است. او اکنون یک سامورایی با کلاه سنتی کشاورزان ژاپنی است. به گربه سامورایی ما سلام کنید. بیایید با هم دوخت این عروسک نمدی را شروع کنیم.
نمد دوزی , عروسک سازی
کوک پرنده، یک کوک انفرادی حلقوی است که می‌تواند بطور پراکنده و واحد در یک طرح در ردیف‌های مرزی مورد استفاده قرار گرفته یا به عنوان یک کوک پر کننده به کار گرفته شود. در تصویر بالا، از کوک پرنده برای پر کردن برگ‌های درخت نخل استفاده شده است.
گلدوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!