جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2015' 'آبان'

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در این آموزش، طرز دوخت گل یک رز با روبان را به شما ارائه خواهیم نمود.
آموزش روبان دوزی
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در این پروژه نمد دوزی، طرز ساخت گل نرگس با پارچه نمدی را به شما آموزش خواهیم داد.
نمد دوزی
مرکز اصلی تجارت این پرنده، که سال‌هاست به شدت محدود شده در بوگوتا قرار داشت منطقه‌ای که در آن انواع مختلف مگس خوار به وفور زندگی می‌کردند و می‌کنند. امروزه این مرکز قدیمی تجارت به صورت موزه ای از انواع مگس خواران درآمده و دانشمندان در آنجا انواع مختلف آنها را مورد مطالعه قرار می‌دهند.
نمد دوزی
مرغ نغمه خوان سرخ، یک پرنده آوازه خوان با اندازه متوسط از خانواده کاردینال‌ها می‌باشد. آن‌ها دارای منقار گرد و ضخیمی هستند که برای خوردن حشرات و نیز میوه‌ها طراحی شده است. سر آن‌ها، نسبتاً بزرگ و دم‌شان تا حدی کوتاه و پهن است. وزن این پرنده بین 23.5 تا 38 گرم می‌باشد. طول پرنده بین 16 تا 19 سانتی‌متر است و گستره بال‌های وی، بین 25 تا 30 سانتی‌متر است.
نمد دوزی
سهره شنِل نیلی، به قناری آبی نیز معروف است. قناری آبی، یک پرنده مهاجر دانه خوار کوچک از خانواده کاردینال می‌باشد. مسیر مهاجرت این پرنده از جنوب کانادا تا فلوریدای شمالی در طی فصول تولید مثل، و از فلوریدای جنوبی تا نواحی شمالی آمریکای جنوبی در طی ماه‌های زمستان می‌باشد. این پرنده، اغلب شب‌ها مهاجرت می‌کند و از ستارگان به عنوان راهنما برای مهاجرت خود استفاده می‌نماید.
نمد دوزی
شما می‌توانید از روش‌های ابتکاری زیادی برای ساخت پاهای پرندگان نمدی خود استفاده نمایید. حتی پای برخی پرندگان را با خود پارچه نمدی می‌سازیم. اما در این آموزش، یک روش ساده برای ساخت پای پرندگان نمدی با استفاده از یک رشته سیم را به شما آموزش می‌دهیم.
نمد دوزی
بنفشه آفریقایی، به خاطر گل‌های کوچک زیبا و پرچم‌های زرد آن در وسط گل، مشهور است. علیرغم نام این گل، بنفشه آفریقایی به خانواده گل‌های بنفشه متعلق نیست. این گل از نظر گیاه شناسی، در واقع به خانواده جسنریان (Gesneriaceae) متعلق می‌باشد که گل پامچال نیز عضو دیگری از این خانواده است. خاستگاه و محل اصلی بنفشه آفریقایی، جنگل‌های انبوه مناطق گرمسیری در تانزانیا و آفریقاست. بنفشه‌های آفریقایی به لحاظ ارتفاع، بین 2 تا 6 اینچ و از جنبه گسترش عرضی، حدود 6 تا 12 اینچ رشد می‌کنند. بنفشه‌های آفریقایی، گل‌های خوشه‌ای به رنگ‌های بنفش، ارغوانی، آبی کم رنگ، سفید یا گل‌های دو رنگ همراه با برگ‌های کرک دار را تولید می‌کنند.
نمد دوزی

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در این مقاله آموزشی، طرز بافت یک پلیور زنانه زیبا را به شما آموزش خواهیم داد.

در ادامه آموزش های نمددوزی امروز قصد داریم آموزش یک طاووس نمدی فوق العاده زیبا را به شما عزیزان آموزش دهیم.
نمد دوزی
در ادامه آموزش های نمد دوزی امروز روش دوخت سنجاقک نمدی را با هم دنبال می کنیم. دوخت این سنجاقک ساده تر از آنیست که تصور می کنید. پس بدون هیچ معطلی به سراغ آموزش می رویم.
نمد دوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!