جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2015' 'آذر'

امروز قصد داریم طرز بافت یک شال دور گردنی مردانه زیبا، با الگوی بافت چند رنگ بافی Fair Isle را به شما آموزش دهیم.

در ادامه آموزش های نمد دوزی امروز آموزش دوخت یک کیف کوچولوی نمدی را به شما عزیزان آموزش می دهیم. این کیف کوچولوی نمدی که طرح کوله پشتی می باشد، را می توانید به کیف خود آویزان کنید و یا از آن به عنوان جاکلیدی استفاده نمایید.
نمد دوزی
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در اولین درس از آموزش چرم دوزی با دست، به معرفی ابزارهای چرم دوزی خواهیم پرداخت. شما اگر به هنر چرم دوزی علاقه دارید، در اولین گام برای یادگیری این هنر، باید با ابزارهای کار این هنر آشنا شوید. لذا ما در ادامه این قسمت از مقاله به معرفی اجمالی هریک از این ابزارها خواهیم پرداخت.
آموزش چرم دوزی
در ادامه آموزش های نمد دوزی امروز روش دوخت فرفره نمدی را با هم مرور می کنیم. از این فرفره ها در تزئینات اتاق کودکان و همچنین نصب بر روی گیره های سر، استفاده می شود.
نمد دوزی
در ادامه آموزش های نمد دوزی، با توجه به نزدیک شدن شب یلدا، آموزش دوخت یک گل سر نمدی زیبا با طرح هندوانه را به شما عزیزان آموزش می دهیم.
نمد دوزی
این الگوی ساده، یک بافت نازک ایجاد می‌کند که برای بافت کلاه، بسیار مناسب می‌باشد.
زنجیره مخفی، کوتاه‌ترین گره در قلاب‌بافی به حساب می‌آید و بیش از آنکه یک گره تلقی شود، یک تکنیک به حساب می‌اید. قبلاً در یک مقاله مجزا، زنجیره مخفی را آموزش داده‌ایم. در اینجا می‌خواهیم با الگوی بافت زنجیره مخفی بیشتر آشنا شویم.
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!