جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2015' 'اسفند'

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در ادامه معرفی پروژه‌های نمد دوزی، با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و داغ شدن بازار عیدی دادن و عیدی گرفتن، امروز طرز ساخت یک جعبه کادویی بسیار زیبا با طرح گوسفند را تقدیم شما خواهیم نمود. رنگ صورت و دست و پای این گوسفند را مشکی و کلاه آن را قرمزانتخاب کردیم تا گوسفند ما طرح حاجی فیروز شود. اندازه این ساک را می توانید با توجه به هدیه خود، بزرگ و یا کوچک نمایید. طریقه بزرگ یا کوچک کردن طرح را در این مقاله آموزش داده بودیم.
نمد دوزی
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در ادامه معرفی پروژه‌های نمد دوزی، امروز طرز ساخت یک گل رز نمدی را تقدیم شما خواهیم نمود.
نمد دوزی
با توجه به نزدیک بودن نوروز و حال و هوای عید، قصد داریم روش ساخت 12 نوع گل نمدی بسیار زیبا را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
نمد دوزی
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در ادامه معرفی پروژه‌‌های نمد دوزی، امروز طرز ساخت یک جوجه کوچولوی نمدی زیبا که تازه سر از تخم بیرون آورده است را به شما آموزش می‌دهیم.
نمد دوزی
این تابلوی نمدی با خانه کوچک صورتی رنگ و باغی از گل‌های نمدی، بهترین روش برای استفاده از خرده پارچه‌های نمدی شماست. اگر شما هم مثل من به هنر نمد دوزی علاقه مند باشید، حتماً یک کشو پر از خرده پارچه‌های نمدی دارید که به دنبال راهی برای استفاده از آن‌ها هستید.
نمد دوزی
به مرکز آموزش ٱنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در ادامه معرفی پروژه‌های نمد دوزی، امروز روش کاور نمودن یک گیره سر انبری با روبان گروگرین را به شما آموزش خواهیم داد. این روش کاور کردن گیره انبری با روبان، پس از مقدار زیادی سعی و خطا حاصل شده است. لذا به این روش اطمینان داشته باشید.
نمد دوزی
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. در ادامه معرفی پروژه‌های نمد دوزی، امروز روش ساخت یک گل سر نمدی با طرح خرس کوالا را به شما آموزش خواهیم داد.
نمد دوزی
امروز قصد داریم روش ساخت یک آویز نمدی تخت اتاق کودک با طرح بالون‌های رنگارنگ (ساخته شده با پارچه های نمدی) را به شما آموزش دهیم.
نمد دوزی
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. با توجه به نزدیک بودن به نوروز، تصمیم داریم آموزش چند مدل لباس بچه گانه را جهت استفاده شما عزیزان، روی سایت قرار دهیم. در این قسمت، طرز دوخت یک سارافون دخترانه زیبا (قسمت دوم)برای سنین 2 تا 8 سال را به شما تقدیم خواهیم نمود.
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی مید خوش آمدید. با توجه به نزدیک بودن به نوروز، تصمیم داریم آموزش چند مدل لباس بچه گانه را جهت استفاده شما عزیزان، روی سایت قرار دهیم. در این قسمت، طرز دوخت یک سارافون دخترانه زیبا(قسمت اول) برای سنین 2 تا 8 سال را به شما تقدیم خواهیم نمود.
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!