جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2015' 'خرداد'

واقعاً مهم است که همیشه قبل از ادامه کار و شروع برش پارچه، تکه‌های الگو را در کنار هم بررسی نموده تا اطمینان حاصل نمایید که درزهای منحنی با هم انطباق کامل دارند. اگرچه این کار کمی خسته کننده است، اما بررسی اینکه تکه‌های الگو (قبل از برش پارچه)، بطور صحیح با هم جفت و جور هستند، بسیار ضروری است. باز هم تاکید می‌کنم که تطبیق هر درز با درز مجاور خود اگرچه کمی وقت گیر است، اما چند دقیقه وقت گذاشتن روی این کار، مانع از تلف شدن چند برابر وقت در مراحل بعدی کار خواهد گردید. ما قبلاً یک مقاله تحت عنوان کنترل الگوها جهت تطبیق درزها را ارائه نموده‌ایم اما، این پروسه برای درزهای منحنی کمی متفاوت است.
قرار دادن خطوط برش در یک طرح، روشی مناسب برای حذف‌ پنس‌ها (بدون از دست دادن تناسبِ لباس با بدن) می‌باشد. خطوط برش همچنین روشی بسیار مناسب برای افزودن زیبایی به یک لباس می‌باشد. روش‌های بی‌شماری برای انجام این کار وجود دارد و خطوط برش به ما امکان می‌دهند تا در طرح لباس خود، از بیش از یک پارچه، استفاده نماییم. برش‌های پرنسسی، پنل‌هایی هستند که در اطراف سینه شکل می‌گیرند تا لباس را کاملاً متناسب با اندام فرد نمایند؛ ضمن اینکه، با دادن مدل به لباس، به زیبایی آن خواهند افزود.
در ادامه آموزش نمد دوزی، قصد داریم آموزش ساخت جعبه هایی با روکش پارچه نمدی را به شما آموزش دهیم. این جعبه ها می توانند به اشکال مربع ، مستطیل و یا چند ضلعی باشند.
نمد دوزی
در ادامه آموزش های نمد دوزی، قصد داریم روش دوخت یک مدل خامه تزئینی بر روی کیک ها را به شما عزیزان آموزش دهیم.
نمد دوزی
این توت فرنگی برای تزئین بر روی کیک نمدی و یا هر وسیله تزئینی دیگر استفاده می شود.
نمد دوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!