جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2015' 'مرداد'

در ادامه آموزشهای نمد دوزی قصد داریم آموزش یک کیف سکه با طرح جغد را به شما آموزش دهیم. شما میتوانید از این کیف برای موارد دیگر نیز استفاده نمایید.
نمد دوزی
در ادامه آموزشهای نمد دوزی قصد داریم آموزش یک علامت زن کتاب با طرح گربه را به شما آموزش دهیم. شما میتوانید از هر طرح و الگوی دیگری برای دوخت استفاده نمایید.
نمد دوزی
در ادامه معرفی پروژه‌های نمد دوزی، امروز قصد داریم روش دوخت هویج نمدی را به شما آموزش دهیم.
نمد دوزی
دوستان در مورد چگونگی بافت منجوق با کمک قلاب، از ما زیاد سوال کرده بودند. در این مقاله قصد داریم، طرز قرار دادن منجوق در داخل بافتنی به کمک میل قلاب بافی را به شما آموزش دهیم.
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. در ادامه معرفی پروژه‌های دوخت لباس کودک، امروز قصد داریم روش دوخت یک پیراهن پسرانه زیبا برای سنین 4 ماه تا 18 ماه را به شما آموزش دهیم.
در ادامه مقاله‌های دوخت لباس کودک، امروز طرز دوخت یک سارافون زیبا را به شما آموزش خواهیم داد.
در ادامه معرفی پروژه‌های نمد دوزی، امروز قصد داریم طرز دوخت یک آویز نمدی زیبا را به شما آموزش دهیم.
نمد دوزی
امروز در ادامه معرفی پروژه‌های نمد دوزی، امروز قصد داریم طرز دوخت یک جاکلیدی یا آویز کیف نمدی با طرح نینجا را به شما آموزش دهیم. البته شما میتوانید از هر کاراکتری که دوست دارید استفاده نمایید.
نمد دوزی
امروز در ادامه معرفی پروژه‌های دوخت لباس کودک، طرز دوخت یک پیراهن دخترانه با یقه ب ب را در سایزهای 9 ماه تا 4 سال، به شما آموزش خواهیم داد.
در ادامه آموزش‌های نمد دوزی، امروز قصد داریم آموزش یک مدل زیرلیوانی بسیار زیبا و در عین حال ساده را به شما عزیزان آموزش دهیم. این زیرلیوانی طرح گربه می‌باشد، اما شما می‌توانید هر حیوان دیگری را، جایگزین کنید.
نمد دوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!