جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2015' 'شهریور'

در ادامه آموزشهای نمد دوزی قصد داریم آموزش دوخت یک عروسک زیبای نمدی دیگر را به شما آموزش دهیم. این عروسک یک آدم برفی بسیار زیبا است.
نمد دوزی
دامنی که دارای برش‌های عمودی باشد، دامن ترک نامیده می‌شود. این برش‌های عمودی در دامن ترک سبب می‌گردند که قد بلند‌تر به نظر برسد و به طبع آن، اندام شما کمی لاغرتر از آنچه هست، نمایان خواهد شد. لذا افرادی که دارای قد کوتاه بوده و نسبتاً چاق هستند، دامن ترک گزینه خوبی برای آن‌ها خواهد بود. البته این دامن، برای افراد دارای اندام متناسب نیز، توصیه می‌گردد. چون فرد را خوش اندام‌تر نشان می‌دهد.
در این مقاله آموزشی، روش طراحی الگوی دامن فون 1 و فون 2 را به شما آموزش خواهیم داد. این نوع دامن‌ها، لبه گشادی دارند و کمی اندام را درشت نشان می‌دهند و می‌توانند عیب شکم و باسن برجسته را بپوشانند.
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌ مید خوش آمدید. امروز قصد داریم، روش طراحی الگوی شلوار زنانه را (در دو قسمت) به شما آموزش دهیم. هر دو قسمت این آموزش، همین امروز تقدیم شما عزیزان خواهد شد. پس بیایید با هم شروع کنیم.
به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌ مید خوش آمدید. امروز قصد داریم، روش طراحی الگوی شلوار زنانه را (در سه قسمت) به شما آموزش دهیم. هر سه قسمت این آموزش، همین امروز تقدیم شما عزیزان خواهد شد. پس بیایید با هم شروع کنیم.
در ادامه آموزشهای نمد دوزی قصد داریم آموزش دوخت گلدان گل زیبای نمدی را به شما آموزش دهیم. این گلدان گل می تواند هدیه ای بسیار زیبا باشد. همچنین می توانید برای تزئین اتاقتان از آن استفاده نمایید.
نمد دوزی
در ادامه آموزشهای نمد دوزی قصد داریم آموزش دوخت یک عروسک زیبای نمدی دیگر را به شما آموزش دهیم. این عروسک یک زنبور بسیار زیبا است.
نمد دوزی
در ادامه آموزشهای نمد دوزی قصد داریم آموزش دوخت یک عروسک زیبای نمدی را به شما آموزش دهیم. این عروسک یک مار بسیار زیبا و بامزه است.
نمد دوزی
در این مقاله آموزشی قصد داریم شما را با انواع مدل‌های دامن آشنا کنیم. فرم‌های بسیار متنوعی از دامن‌ها در بازار موجود است که اغلب سبب سردرگمی ما می‌شوند؛ اما در واقعیت، همه دامن‌ها از چند فرم دامن پایه، نشات می‌گیرند.
سر انداختن دایره‌ای در بافتنی، روشی آسان برای شروع یک پروژه دایره‌ای است که از مرکز دایره شروع می‌شود. این تکنیک، برای بافت پروژه‌هایی مثل شال و کلاه بسیار مناسب می‌باشد. البته برای تکنیکِ سرانداختن دایره‌ای، به یک میل قلاب بافی نیاز داریم که البته این میل قلاب بافی، نباید علاقه‌مندان به هنر بافتنی را نگران کند؛ چون میل قلاب بافی در این کار، فقط نقش یک ابزار ساده در ابتدای کار (سر انداختن) را بازی می‌کند.
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!