جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2016' 'شهریور'

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. در این مقاله، با روش ساخت یک گردنبند زیبا با خرج کار انار و سنگ‌های زرشکی تراش ‌دار آشنا خواهید شد.

آموزش زیورآلات

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. در قسمت دوم این مقاله، با روش ساخت زنجیر گردنبندی که در قسمت اول، روش ساخت آن را آموزش دادیم، آشنا خواهیم شد.

آموزش زیورآلات

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. در این مقاله، با روش ساخت یک گردنبند زیبا با سنگ‌های فیروزه‌ای و زرشکی تراش ‌دار آشنا خواهید شد.

آموزش زیورآلات

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. در این قسمت از آموزش ساخت زیورآلات، با روش ساخت یک گیره حجاب زیبا با سنگ تزئینی ماهی آشنا خواهیم شد. شما می‌توانید با یادگیری این آموزش، از خرج‌ کارهای بسیار متنوعی، برای ساخت گیره حجاب استفاده کنید.

آموزش زیورآلات

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. در این قسمت از آموزش ساخت زیورآلات، با روش ساخت یک گیره حجاب زیبا آشنا خواهیم شد. شما می‌توانید با یادگیری این آموزش، از خرج‌ کارهای بسیار متنوعی، برای ساخت گیره حجاب استفاده کنید.

آموزش زیورآلات

دوستان، امروز با روش ساخت یک گل نمدی جدید آشنا خواهید شد. همه وسایل لازم برای ساخت این گل نمدی، در سایت پارسی‌مید موجود است.

نمد دوزی

در ادامه آموزش‌های نمد دوزی، در این قسمت، روش ساخت گل نمدی لاله را فرا خواهیم گرفت. پس با ما همراه باشید.

در ادامه آموزش‌های نمد دوزی، امروز تصمیم داریم آموزش ساخت گل سرخ نمدی را به شما آموزش دهیم. پس با ما همراه باشید.

نمد دوزی

در ادامه آموزش‌ ساخت گل‌های نمدی، امروز روش ساخت گل نمدی رز کلمی را به شما آموزش خواهیم داد. همه وسایل لازم برای ساخت این گل‌، در سایت پارسی‌مید موجود است.

نمد دوزی

به مرکز آموزش آنلاین هنرهای دستی پارسی‌مید خوش آمدید. در این آموزش، روش ساخت گل نمدی صد تومانی را فرا خواهید گرفت.

نمد دوزی
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!