جستجو
Filters
بستن

پست‌های بلاگ از '2017' 'خرداد'

لایه میانی، مسئول نرمی و گرمی لحاف چهل تکه بوده و به لحاظ جنس و ضخامت، از تنوع زیادی برخوردار است. آگاهی از جنس لایی لحاف چهل تکه و ضخامت‌های موجود، به ما امکان می‌دهد تا در مورد پروژه مورد نظر خود، درست تصمیم‌گیری کنیم.

دوستان، قبل از مطالعه این آموزش، توجه داشته باشید که ما قبلاً آموزش کامل تکنیک‌های چرم دوزی در سطح پایه را بطور کامل تقدیم شما عزیزان کردیم. برای مشاهده همه آموزش‌های چرم دوزی در سطح پایه، روی این لینک کلیک کنید. در این درس ما می‌خواهیم، روش ساخت یک کیف جاکارتی را به شما آموزش دهیم. تکنیک‌های پایه چرم دوزی را که تا اینجای کار فرا گرفتیم را در این پروژه بکار خواهیم برد.

آموزش چرم دوزی

حتماً با شیشه‌های محدب آشنایی دارید. بیشترین کاربرد این شیشه‌ها، استفاده از آنها به جای رزین در کنار قاب‌های رزینی است. این شیشه‌های محدب، در اشکال دایره، بیضی و مربع و در سایزهای مختلف، در سایت پارسی مید عرضه می‌شوند. می‌توانید آن‌ها را همراه با آویزهای گردنبند و یا بدون‌ها، برای ساخت گردنبند یا سایر زیورآلات مورد استفاده قرار دهید. در این آموزش، قصد داریم روش ساخت یک مگنت با طرح کفشدوزک را با شیشه محدب دایره‌ای شکل به شما آموزش دهیم.

آموزش زیورآلات

این چهارمین درس از آموزش ساخت عروسک خمیری است که قرار است طرز ساخت گلدان‌های زیبای مینیاتوری از چند نوع گل کاکتوس را در سه قسمت به شما آموزش خواهیم داد.

عروسک سازی

این سومین درس از آموزش ساخت عروسک خمیری است که قرار است طرز ساخت گلدان‌های زیبای مینیاتوری از چند نوع گل کاکتوس را در سه قسمت به شما آموزش خواهیم داد.

عروسک سازی

این دومین درس از آموزش ساخت عروسک خمیری است که قرار است طرز ساخت گلدان‌های زیبای مینیاتوری از چند نوع گل کاکتوس را در سه قسمت به شما آموزش خواهیم داد.

عروسک سازی

دوستان، ما قبلاً با گردنبندهای رزینی آشنا شدیم. امروز می‌خواهیم روش ساخت یک گردنبند زیبا را به شما آموزش دهیم که در آن می‌توانید از هر عکس یا تصویری که دوست دارید، استفاده کنید.

آموزش زیورآلات

وقتی برای اولین بار با یک رشته هنری جدید آشنا می‌شویم که احساس می‌کنیم برای‌مان جذاب است، بلافاصله هیجان زده شده و می‌خواهیم در اولین فرصت، شروع به یادگیری آن نماییم. لذا بلافاصله شروع به تحقیق و پرس و جو، روی دوره‌ها و کلاس‌های موجود برای آموزش و نیز ابزارهای لازم برای شروع یادگیری آن هنر می‌کنیم. شاید اولین سوالی که ممکن است در ذهن ما خطور ‌کند، این است که این هنر به چه ابزارهایی نیاز دارد و چگونه باید آن را فرا بگیریم؟ ما در این مقاله، ضروری‌ترین ابزار ساخت عروسک‌های خمیری را به شما معرفی خواهیم داد.

عروسک سازی

دوستان، این اولین درس از آموزش کچه دوزی است. از امروز روزهای سه شنبه و جمعه، آموزش کچه دوزی خواهیم داشت. سوزن‌های کچه دوزی، در طیف وسیعی از شکل‌ها و اندازه‌ها در بازار وجود دارند که برای یک فرد مبتدی در حوزه هنر جذاب کچه دوزی، می‌تواند کمی گیج کننده و سبب سردرگمی شوند. ما در این آموزش، در مورد چگونگی کارکرد سوزن‌های کچه، بحث نموده و انواع سوزن‌های کچه را به لحاظ شکل، سایز و کاربرد مورد بحث قرار خواهیم داد.

آموزش کچه دوزی

بطری‌های مینیاتوری در شکل‌های فانتزی متنوع، خیلی زیبا و پر طرفدار هستند. لذا ما سعی می‌کنیم کاربردهای هریک از آن‌ها را در قالب آموزش‌های هنری، به شما دوستان معرفی نماییم. امروز قصد داریم، یک گردنبند زیبای فانتزی دیگر با بطری شیشه‌ای ستاره‌ای شکل درست کنیم. برای ساخت این گردنبند، از اکلیل‌های بسیار ریز ستاره‌ای یا دایره‌ای شکل می‌توانید استفاده کنید.

آموزش زیورآلات
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!