جستجو
Filters
بستن

پروفایل: alireza

Avatar
آمارها
  • 159

زمان دریافت کارت ورودبه جلسه کنکور ۹۶


حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: اطلاعیه درباره تاریخ برگزاری، نحوه پرینت کارت و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ از فردا یکشنبه ۴ تیرماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر می شود که در نشریه پیک سنجش روزهای دوشنبه ۵ و ۱۲ تیرماه ۹۶ هم منتشر می شود.

وی افزود: به داوطلبان ثبت نام کننده در آزمون سراسری سال ۹۶ اکیدا توصیه می شود که نسبت به مطالعه دقیق اطلاعات منتشر شده اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش تصریح کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون سراسری سال ۹۶ در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه سال ۹۶ در ۳۷۲ شهر و بخش کشور برگزار می شود.

وی گفت: کارت شرکت در آزمون سراسری سال ۹۶ از روز یکشنبه ۱۱ تیرماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان از روز ۱۱ تیر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۱۴ تیرماه می توانند به سایت سازمان سنجش مراجعه و پرینت کارت خود را دریافت کنند.

توکلی اظهار کرد: آزمون سراسری در گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی صبح پنجشنبه ۱۵ تیر و آزمون گروه آزمایشی هنر در بعدازظهر پنجشنبه ۱۵ تیر و آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه ۱۶ تیر و آزمون گروه آزمایشی زبان های خارجی در بعدازظهر جمعه ۱۶ تیر برگزار می شود.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه آزمون سراسری سال ۹۶ برای هر یک از گروه های آزمایشی پنج گانه به طور جداگانه برگزار می شود و هر کدام از داوطلبان در صورت شرکت در یک، دو یا سه گروه آزمایشی باید کارت ورود به جلسه آزمون خود را جداگانه دریافت کنند.

🔴 داوطلبان کنکور 96
💥 داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی کنکور شرکت کردند باید 2 یا 3 کارت ورود به جلسه را دریافت نمایند .
از روز یکشنبه 11 تیر تا چهارشنبه 14 تیر 96

🔆فراموشی در زمان باقی مانده تا کنکور!🔆
تعداد زیادی از داوطلبان هر سال در این موقع سال می گویند: "انگار همه چیز را فراموش کرده ایم، انگار هر چه بیشتر می خوانیم بیشتر یادمان می رود."
عزیزان ، توجه کنید که اگر به مطلبی در گذشته مسلط بوده اید ، ولی الان آن را به یاد نمی آورید، این اتفاق به معنای فراموشی آن مطلب نیست، بلکه دسترسی شما به آن مطلب کاهش یافته است . این کاهش دسترسی یا عدم دسترسی می تواند به دلیل استرس ، عدم مرور ، عدم تمرکز ، خواب کم و یا تغذیه نامناسب باشد. پس بهتر است حتما خواب کافی (حداقل6ساعت پیوسته) ، تغذیه مناسب و مرور را در برنامه خود قرار دهید. اما درباره استرس ، اگر فکر می کنید بیش از حد است و باعث ضربه روحی شما می شود ، قبل از کنکور به یک روان شناس مسلط مراجعه کنید و از او کمک بخواهید.

2 months ago

آدرس هنرستان هنرهای زیبای پسران  
تهران خیابان انقلاب پیچ شمیران خیابان نور محمدی  کوچه بصیرالملک پلاک 87
تلفن 776635073

2 months ago

بر اساس اخبار رسیده فرم هدایت تحصیلی پس از بررسی اعتراضات و اصلاح نمرات سال نهم تا تاریخ25تیر ماه به دانش آموزان داده می شود

2 months ago
انتخاب رشته

اولویت انتخاب رشته در سال جاری بر اساس امتیاز هدایت تحصیلی تعیین می شود

3 months ago

در سال جاری آزمون های رغبت و توانایی بصورت آن لاین در سایت همگام برگزار می گردد . دانش آموزان می بایست با رمز عبوری که مدیر مدرسه در اختیار آنان می گذارد وارد سایت شده آزمون ها را تا آخر فرورین انجام دهند

5 months ago

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اموزش و پرورش شهر تهران , با توجه به استقبال دانش آموزان جهت شركت در آزمون ورودي دبيرستان هاي دوره اول و دوم نمونه دولتي شهر تهران و تقاضاي اوليا مهلت  ثبت نام در آزمون ورودي تا روز يكشنبه 96/01/27 تمديد شد.

از داوطلبان تقاضا مي شود فرايند ثبت نام را به روزهاي آخر موكول نكنند. يادآوري مي شود آزمون ورودي دبيرستان هاي نمونه دولتي  ( پايه هفتم و دهم ) روز جمعه 9/4/96 همزمان در سراسر كشور برگزار مي گردد

5 months ago

سلام
دانش آموزان تهرانی می توانند برای ثبت نام در رشته هوانوردی سال 96-95  با مدیریت هنرستان هوانوردی تماس بگیرند.
شماره تماس 66558555 - 66559381

8 months ago

دانشگاه علوم قضایی

💥 در دو رشته
کارشناسی علوم قضایی
کارشناسی ارشد علوم قضایی
هر سال از طریق کنکور سراسری از بین داوطلبان ریاضی ، تجربی و انسانی (مرد) دانشجو میگیرد دانشجویان این رشته ها بعد از فارغ التحصیلی  به استخدام دادگستری در آمده  واز حقوق و مزایای خوبی برخوردار میشوند  

ظرفیت پذیرش در سال 95 :
( ظرفیت اعلام شده در دفترچه انتخاب رشته 95)
💥از بین داوطلبان ریاضی
کارشناسی ارشد علوم قضایی 7 نفر
کارشناسی علوم قضایی 10 نفر

💥از بین داوطلبان تجربی
کارشناسی ارشد علوم قضایی 21 نفر
کارشناسی علوم قضایی 30 نفر

💥 از بین داوطلبان انسانی
کارشناسی ارشد علوم قضایی 42 نفر
کارشناسی علوم قضایی 60 نفر

           💥💥💥💥💥💥💥

💥رتبه مورد نیاز برای قبولی داوطلبان منطقه 2 در دانشگاه علوم قضایی بر اساس آمار قبولی 95 :

انسانی تا رتبه 250
ریاضی تا رتبه 800
احتمال قبولی وجود دارد
بدلیل عدم توجه داوطلبان رتبه های برتر،  در رشته تجربی  ، جذب نکرده است . ولی پیش بینی میشود تا رتبه 2000 احتمال قبولی وجود داشته باشد.

💥 بدلیل حساسیت و اهمیت این رشته ها دانشگاه علوم قضایی نخبه گزینی میکند .
💥 دانشجویان (در دوره دانشجویی) از حقوق ماهیانه بالای 1 میلیون تومان برخوردار خواهند شد .
8 months ago

✍ضرایب درس های تخصصی کنکور هنر با توجه به زیرگروه های آزمایشی
💥 در کنکور هنر 100 سوال عمومی و 160 سوال اختصاصی طرح میشود

با توجه به سوال های زیادی که شما عزیزان در مورد ضرایب درس ها و منابع کنکور هنر داشته اید برآن شدیم تا رشته به رشته ضرایب درس ها را برای شما معرفی کنیم.
منظور از زیر گروه همان رشته های دانشگاهی می‌باشد.

💥زير گروه 1
ارتباط تصويري، تلويزيون و هنرهاي ديجيتالي، چاپ، صنايع دستي، طراحي پارچه، طراحي صحنه، طراحي لباس ، عكاسي ، كارداني علمي كاربردي فرش دستباف، كارداني علمي كاربردي گرافيك، كارداني علمي كاربردي طراحي پوشاك، كارداني علمي كاربردي هنر سفالگري ، كارداني هنرهاي تجسمي (گرايش هاي: گرافيك/نقاشي)، كارشناسي فرش (گرايش هاي: بافت/رنگرزي/طراحي)، كتابت و نگارگري ، مجسمه سازي ، نقاشي ، هنرهاي صناعي (گرايش هاي: منبت/معرق)

مواد آزمون اختصاصي و ضرايب آنها:

درك عمومي هنر (با ضريب 4) ، درك عمومي رياضي - فيزيك (با ضريب 1)، ترسيم فني (با ضريب 1)،خلاقيت تصويري و تجسمي (با ضريب 4)، خلاقيت نمايشي (با ضريب 1)، خلاقيت موسيقي (با ضريب 1 ) و خواص مواد (با ضريب 1)

💥زير گروه 2
باستانشناسي، طراحي صنعتي، علوم اجتماعي (گرايش مطالعات امنيتي)، علوم سياسي(گرايش مطالعات امنيتي)، مديريت اطلاعات و ارتباطات ، مديريت فرهنگي هنري، مرمت و احياي بناهاي تاريخي، هنر اسلامي، هنر اسلامي (گرايش نگارگري)

مواد آزمون اختصاصي و ضرايب آنها:

درك عمومي هنر (با ضريب 3)، درك عمومي رياضي – فيزيك(با ضريب 3)، ترسيم فني(با ضريب 2 )، خلاقيت تصويري و تجسمي (با ضريب 4)، خلاقيت نمايشي (با ضريب 1)، خلاقيت موسيقي (با ضريب 1) و خواص مواد (با ضريب 1)

💥زير گروه 3
كارداني باستانشناسي، كارداني حفاظت و مرمت بناهاي تاريخي، مرمت آثار تاريخي، موزه داري.

مواد آزمون اختصاصي و ضرايب آنها:

درك عمومي هنر (با ضريب 3)، در ك عمومي رياضي - فيزيك (با ضريب 1)، ترسيم فني (با ضريب2)، خلاقيت تصويري و تجسمي (با ضريب 2)، خلاقيت نمايشي (با ضريب 1)، خلاقيت موسيقي (با ضريب 1) و خواص مواد (با ضريب 1)

💥زير گروه 4
ادبيات نمايشي، بازيگري كارگرداني، سينما (گرايشهاي: كارگرداني/فيلمنامه نويسي/فيلمبرداري/تدوين)، كارداني علمي كاربردي انيميشن ، كارداني
هنرهاي نمايشي (گرايش كارگرداني)، كارگرداني تلويزيون، نمايش عروسكي.

مواد آزمون اختصاصي و ضرايب آنها:

درك عمومي هنر (با ضريب 3)، در ك عمومي رياضي - فيزيك (با ضريب 1)، ترسيم فني (با ضريب1)،  خلاقيت تصويري و تجسمي (با ضريب 2)، خلاقيت نمايشي (با ضريب 4)، خلاقيت موسيقي (با ضريب 1) و خواص مواد (با ضريب 1)

💥زير گروه 5
آهنگسازي، موسيقي نظامي، نوازندگي موسيقي ايراني، نوازندگي موسيقي جهاني.

مواد آزمون اختصاصي و ضرايب آنها:

درك عمومي هنر (با ضريب 3)، درك عمومي رياضي - فيزيك (با ضريب 1)، ترسيم فني (با ضريب 1)، خلاقيت تصويري و تجسمي (با ضريب 1)، خلاقيت نمايشي (با ضريب 1)، خلاقيت موسيقي (با ضريب 4) و خواص مواد (با ضريب 1)
💥 داوطلبان کنکور هنر با توجه به علاقه خود به رشته خاص در هر زیر گروه درسهای با ضریب بالا را بیشتر مطالعه کنید .


8 months ago

تبدیل هدایت نامه تحصیلی به توصیه نامه برای دانش آموزان
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از تغییر در شیوه نامه هدایت تحصیلی و تبدیل آن به توصیه نامه برای دانش آموزان خبر داد.
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸
مهدی فیض معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص تغییرات شیوه نامه هدایت تحصیلی برای سال تحصیلی آینده، اظهار داشت: این دوره هدایت تحصیلی با چند تغییر عمده برای ارائه به دانش آموزان روبرو است.
وی بیان کرد: بر اساس این تغییرات شیوه نامه هدایت تحصیلی به توصیه نامه تغییر پیدا کرده و هیچ گونه الزامی برای آن وجود ندارد و صرفا چند اولویت را در اختیار دانش آموزان قرار می‌دهیم.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: تا اواخر بهمن ماه برآوردی نسبت به اولویت‌های دانش آموزان پایه نهم انجام می‌دهیم تا میزان علاقمندی آنها نسبت به رشته‌های نظری، فنی حرفه‌ای، کاردانش مشخص شود.
فیض عنوان کرد: مدیران کل استان‌ها از حداکثر ظرفیت موجود برای بهره مندی دانش آموزان از رشته های مورد علاقه خود استفاده می‌کنند تا پاسخگوی آنها باشد، البته در مواردی محدودیت‌های وجود دارد.
وی بهره مندی از رسانه‌ها را از دیگر تغییرات این دوره دانست و اظهار داشت: سعی داریم تا خانواده‌ها را نسبت به پیامدهای خارج از الگوی متوازن به کمک رسانه‌ها آگاه کنیم چرا که توجه نداشتن به این مساله به ضرر دانش آموزان است.
معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش یادآور شد: کشور تا اندازه خاصی پزشک و مهندس می‌خواهد و با بی توجهی به توسعه متوازن رشته‌ها و آینده شغلی آن دانش آموزان با مشکلاتی در آینده مواجه می‌شوند.

8 months ago
اولین نفری که مطلع می شود، باشید!